:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

moki-mokescius

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama

Apdovanoti piešinių konkurso nugalėtojai

Beveik mėnesį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato sienas puošė spalvingi piešiniai. Tai moksleivių, dalyvavusių Prevencijos poskyrio pareigūnų organizuoto piešinių konkurso ,,Kaip aš įsivaizduoju policiją“, darbai.
Konkursas buvo organizuotas tikslu vykdyti vaikų ir paauglių prevenciją, įtraukiant į kultūringą laisvalaikio praleidimą, atitraukiant juos nuo žalingų įpročių bei teisėtvarkos pažeidimų. Taip pat siekiant skatinti pasitikėjimą policijos pareigūnais bei per meninius sugebėjimus siekti įveikti abejingumo ir nepasitikėjimo ribą tarp vaikų ir policijos, supažindinti su policijos darbo veikla, sunkumais, įdomybėmis, galimybėmis dirbti policijoje.


Telšių miesto ir rajono mokyklų mokinukai pristatė beveik šimtą savo darbų. Komisijos nariams teko nelengva užduotis – visi piešiniai įdomūs, gražūs, skirtingų formatų ir atlikimo technikos. Tikrai vaikams prie jų teko pasėdėti ne vieną valandą. Buvo net ir kolektyvinių – vienos klasės kiekvienas mokinukas nupiešė po vieną policininką taip, kaip jis įsivaizduoja, iškirpo jį ir visi buvo suklijuoti ant vieno didžiulio lapo. Pareigūnai, pamatę šį darbą, vieningai nusprendė, kad tai – Prevencijos poskyris. Tačiau, kaip ir visuose konkursuose, turi būti išrinkti ir nugalėtojai. Prizininkams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, komisaro padėkos raštai. Keturi moksleiviai už meniškumą ir originalumą buvo apdovanoti paskatinamaisiais prizais.
Moksleivius ir jų mokytojus sveikino, už dalyvavimą konkurse dėkojo bei ateityje pagalvoti ir apie policininko profesiją kvietė komisariato viršininkas Sauginas Laurušonis. Su dalyviais bendravo ir policijos bičiulis šuo Amsis. Na, o susitikimas baigėsi draugišku pasisėdėjimu prie didžiulio skanaus torto, kurio metu vaikai ne tik draugiškai ir atvirai bendravo su policijos pareigūnais, bet ir susirado naujų draugų ir bendraminčių iš kitų mokyklų.


Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

  
Reklama
Reklama