:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

moki-mokescius

Reklaminis skydelis

TAFF
LFF
Reklama

Pergalė išvykoje ir nesėkmė namuose

RKL sezoną „TICHĖ“ pradėjo išvykoje rungtynėmis su Tauragės krepšinio klubo komanda. Viso susitikimo metu vyko atkakli ir permaininga kova. Pirmą kėlinuką tauragiškiai laimėjo vieno taško skirtumu. Trečiojo ketvirčio pradžioje Telšių komanda buvo patekusi į sunkią padėtį. Vienu metu Tauragės komanda pirmavo 15 taškų skirtumu. Telšiškiai nenuleido rankų ir atkakliai stengėsi lyginti rezultatą. „TICHĖ“ puikiai sužaidė paskutinį kėlinį (20:6) ir iškovojo pirmą pergalę 80:76.

A. Vaškys 18, M. Petrauskas 15, E. Gumuliauskas 12 taškų.

Šeštadienį Telšių SRC sporto salėje įvyko septintojo RKL sezono atidarymas. Pergalių ir gero žaidimo komandoms, gerų emocijų sirgaliams linkėjo Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, Telšių SRC direktorius Juozas Simanauskas. Palaikyti Plungės komandos „OLIMPAS“ krepšininkų ir tarti sveikinimo žodį atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas.Žiurovams šoko Ingos Budginienės vadovaujamas merginų kolektyvas.

Gausiai susirinkę komandų sirgaliai pamatė atkaklias ir permainingas rungtynes. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus- (20:20). Vėliau į priekį išsiverždavo tai viena tai kita komanda. Rungtynių pabaigoje plungiškiai išsaugojo daugiau jėgų ir šventė pergalę rezultatu 74:67. Telšių komandoje dėl išvakarėse patirtų traumų nežaidė A. Vaškys ir M. Petrauskas. Rezultatyviausiai Telšių komandoje žaidė R. Danielius 20, M. Norkus 13, A. Žymantas 11 taškų. Telšių krašto informaciniam portalui praneša komandos vadovas Kęstutis Gerulis.

 

Portalo redakcija mielai patalpins informaciją apie artėjančius renginius. Atsiųsk juos el. paštu: redakcija@telsiu.info

 
Reklama
Reklama