:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

moki-mokescius

Reklaminis skydelis

TAFF
LFF
Reklama

Prasidėjo Telšių rajono moksleivių futbolo varžybos

 

Šių metų lapkričio 22 d. Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje „Džiugo“ vidurinės mokyklos moksleivių komanda, pradėjo Telšių rajono berniukų, gimusių 1998 m. ir jaunesnių, 5X5 salės futbolo varžybas. Šiemet varžybose dalyvauja 8-ios Telšių rajono mokyklų komandos. Varžybos vyksta 3 pogrupiuose rato sistema.

 „Džiugo“ vid. m-klos komanda rungtyniauja A pogrupyje kur pirmose varžybose susitiko su Telšių rajono Nevarėnų vid. m-klos komanda. Šiose varžybose „Džiugo“ komanda įveikė savo varžovus gan solidžiu skirtumu 14-1. Šiose varžybose įvarčius pelnė M. Jasiulis (4 įvarčiai), M. Gaurylius (3 įvarčiai), D. Jasiulis (3 įvarčiai), N. Vasiliauskas (3 įvarčiai) ir D. Kikilas (1 įvartis).

Sekančiose rungtynėse susitiko Nevarėnų ir VšĮ V. Borisevičiaus gimnazijos komanda. Šiose varžybose rezultatu 11-4 pergalę šventė V. Borisevičiaus gimnazijos komanda.

Po šių varžybų įvyko dar vienos varžybos kur „Džiugo“ komanda susitiko su V. Borisevičiaus komanda, dėl patekimo į finalinį etapą kuris vyks lapkričio 30 d. Šiose varžybose taip pat pranašesnė buvo „Džiugo“ komanda, kuri įveikė savo varžovus rezultatu 13-1 ir pateko į tolimesnį etapą. Įvarčius pelnė N. Vasiliauskas (7 įvarčiai), M. Jasiulis (3 įvarčiai), M. Gaurylius (2 įvarčiai) ir D. Jasiulis (1 įvartis).

„Džiugo“ vid. m-klos kūno kultūros mokytojas

Vacys Butkus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
Reklama