Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

RKL: Mindaugas Norkus žaidime su Raseinių „Rasai” pelnė net 32 taškus ir padovanojo telšiškiams pergalę

m-norkusŠiandien Telšių „Telšiai” namuose žaidė su Raseinių „Rasai” komanda kuri turnyrinėje lantelėje A divizione užima 3 vietą ir 86:68 (18:12, 16:24, 29:16, 23:16) ją nugalėjo.

Nors komandos ilsėtis per didžiąją pertrauką išėjo turėdamos vienodą rezultatą, po pertraukos pranašesni buvo mūsų miesto komandą.

Daugiausia taškų Telšių komandoje pelnė Mindaugas Norkus (32), Laurynas Kaveckis (20) bei Rokas Danielius (15). Telšių klubas po šios pergalės Regionų krepšinio lygoje A divizione dalijasi 5-6 vietomis su Kuršėnų "Grafų baldai-Kristalas", raseiniškiai nukrito į 4 vietą.

Telšikiui M. Norkui šios rungtynės buvo vienos iš sekmingiausių, nes jis išrinktas ir naudingiausiu, razultatyviausiu bei daugiausiai kamuolių atkovojusiu žaidėjų.

Sekančios važybos bus sausio 11 dieną Tauragėje, kur susitiks su Tauragės krepšinio klubu užimančiu 2 vietą divizione.

Namuose telšiškiai žais sauso 11 d. 14 val. su Klaipėdos LCC tarptautinis universitetu užimančiu 9 vietą.