Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Telšių „Mastis” pralaimėjo antras futbolo varžybas

sportas-futbolasLFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių varžybose II turo varžybose, susitiko II lygos šio sezono naujokė Kuršėnų „Venta“ ir praeito sezono 2 vietos laimėtojai Telšių „Masčio“ komandos. Nors pirmiesiems šiose varžybose pavyko pasižymėti „Masčio“ komandai, kur 31 min. įvartį pelnė legionierius Maksim Šoimu, 36 min. taikliu smūgiu atsakė „Ventos“ komandos žaidėjas Dovydas Baškys. Dar po 4 min. sėkmingai pavyko pasižymėti ir Nerijui Jokubauskui „Venta“. Pirmas kėlinys baigėsi 2:1 „Ventos“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje 67 min. baudos aikštelėje griaunamas „Ventos“ komandos žaidėjas Donatas Kavolis, kuris ir sėkmingai realizavo 11 m. baudinį. Rungtynėms artėjant į pabaigą 84 min. „Masčio“ komandai po taiklaus Manfredo Lukjančiuko smūgio pavyko sušvelninti rezultatą iki 3:2, tačiau per teisėjo pridėtą laiką 90+2 min. sėkmingai vėl pasižymėjo „Ventos“ žaidėjas Airijus Dambrauskas. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:2 Kuršėnų „Ventos“ komandos naudai, o „Masčio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. III turo varžybas „Mastis“ žais vėl išvykoje su lyderiais Šiaulių „Juventa“ komanda, o Kuršėnų „Venta“ išvykoje bandys palaužti Klaipėdos „Atlantas-3“ komanda.

Kuršėnų „Venta” – Telšių „Mastis” 4:2 (2:1)

Statistika
Teisėjas: M. Jankevičius. Teisėjo asistentai: M. Lešinskas, L. Juškevičius. Žiūrovų: 50
Įvarčiai: 36 min. D. Baškys, 40 min. N. Jokubauskas, 67 min. (iš 11 m.) D. Kavolis, 90+2 min. A. Dambrauskas („Venta“). 31 min. M. Šoimu, 84 min. M. Lukjančiukas („Mastis“).
Įspėjimai: 47 min. P. Kirkutis, 61 min. M. Venckus, 90+2 min. A. Dambrauskas („Venta“). 44 min. P. Ukrinas („Mastis“).