Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Estijoje Vitalijus Petrulis antras

Savaitgalį Estijoje, Polva apylinkėse vyko Polva žiemos čempionatas. Pirmąją dieną dalyviai varžėsi sprinto distancijoje, o antrąją - sutrumpintoje ilgoje. Varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos.

Pirmąją varžybų dieną vyrų elito grupėje geriausiai iš Lietuvių geriausiai pasirodė telšiškis Vitalijus Petrulis, 4,6 km su 1 4 kontrolinių punktų trasoje sugaišęs 25:40 ir užėmęs antrąją vietą. Pasaulio vicečempionas Nerijus Šulčys trasą įveikė per 26:22 ir buvo ketvirtas. telšiškis Regimantas Kavaliauskas trasą įveikė per 26:35, jis užėmė septintąją vietą.

Antrąją varžybų dieną dalyviai varžėsi sutrumpintoje ilgoje distancijoje 9,7 km su 18 kontroliniais punktais. Čia nepralenkiamas buvo N. Šulčys. Jis trasoje sugaišo 46:04 ir užėmė pirmąją vietą.  R. Kavaliauskas tenkinosi septintąją vieta trasoje sugaišęs 48:07 , o V. Petrulis liko devintas tik 49 sekundėmis pralaimėjęs komandos draugui Regimantui.

Daugiau informacijos apie telšiškių startus orientavimosi sporto klubo TELŠIAI internetinė svetianė (www.osk.telsiai.info).