:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

SPA procedūros - kad kūnas būtų sveikas, o siela rami

Posakis „Sveikame kūne gyvena sveika siela“ egzistuoja neveltui. Juk kai kūnas tvirtas ir pailsėjęs, žmogus jaučiasi laimingesnis, veikti kasdienius darbus tampa daug lengviau ir atrodo, jog galvoje viskas „šviesu“. Tad jau nuo senų senovės žmonės ieškojo būdų, padedančių sustiprinti kūną ir susigrąžinti sveikatą. Kaip alternatyva vaistams buvo naudojamos SPA procedūros. Tiesa, jos buvo suvokiamos kiek kitaip. Dar visai neseniai klientai bent savaitei apsigyvendavo pilyse arba vienuolynuose ir gyvendavo labai „spartietiškai“: lakstydavo po kalnus, uolas, buvo verčiami lipti į medžius, labai daug laiko praleisdavo gamtoje, eidavo į pirtis, vieni kitus vanodavo vantomis ir pan. Buvo manoma, jog tik fizinis krūvis ir buvimas gryname ore gali padėti atgauti fizinę formą, skruostų raudonį bei sveikatą. Ir vis tik, šiuolaikinės SPA procedūros šiais laikais remiasi lepinimo tendencijomis (pirtys, masažai, įvyniojimai, kūno šveitimai ir kt.)

Nors Lietuvoje SPA kultūra dar tik formuojasi, čia vis tiek rasite daug SPA centrų, kurie siūlo įvairius SPA ritualus, manualines terapijas, jūros druskos, purvo ir parafino procedūras, kurios atpalaiduoja ne tik klientų kūną, tačiau ir sielą. Vienas iš žinomiausių SPA centrų Lietuvoje, tai Kaune, sporto centro patalpose įkurtas Ąžuolyno medicininis SPA.

Ąžuolyno SPA centras klientams siūlo trijų rūšių paslaugas, tai:• medicininės paslaugos;

• SPA procedūros;

• lazerio procedūros;

Centre siūloma ir naujiena, tai „Stiliaus mokykla“. Šios, naujai teikiamos, paslaugos metu kosmetologai, dermatologai, vizažistai bei nagų priežiūros specialistai padeda klientams pasirinkti tinkamas kosmetikos priemones, moko, kaip paslėpti kai kuriuos trūkumus ar problemines vietas. Pavyzdžiui, jei klientė skundžiasi veido rože, žinoma, pirmiausia jai bus pasiūlyta ją panaikinti lazerio procedūromis, tačiau gydymo metu, raudonis dar kurį laiką gali likti. Kaip tik todėl kosmetologė bei vizažistė pamokys kaip ir kokias priemones naudojant paslėpti veido rožės problemą bei jaustis geriau.

Ąžuolyno SPA dirbantys kosmetologai ir kiti specialistai, be darbo SPA centre yra ir lektoriai, kurie jaunuosius specialistus moko kosmetologijos žinių bei subtilybių. Tad dėl specialistų kompetencijos ar patirties klientams tikrai nekils jokių abejonių.

Svarbu paminėti, kad gimtadienio, Kalėdų, Naujųjų metų, Valentino dienos ar bet kokia kita proga savo artimam draugui galite nupirkti unikalų, rankų darbo dovanų kuponą, su kuriuos jis galės apsilankyti Ąžuolyno medicininio SPA centre ir pasidžiaugti įvairaus pobūdžio SPA ritualais: pirtimis, pilingu, kūno įvyniojimais. Esant poreikiui, galima atlikti medicinines procedūras ir taip įveikti veido rožę, pašalinti pigmentines dėmes ar nepageidaujamus plaukelius. Taigi nesnauskite ir apsilankykite patys, arba suteikite galimybę savo artimiesiems apsilankyti SPA centre, nes pasirūpinti savo kūnu būtina.

 
Reklama
Reklama