:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

Kaip tinkamai prižiūrėti televizorių?

Iliustracija: unsplash.com/@loewe

Televizorius nėra toks pirkinys, kurį norėtume dažnai keisti, tiesa? O norint mėgautis nepriekaištingu jo veikimu kuo ilgiau, reikia tinkamai prižiūrėti. Kaip rūpintis televizoriumi, kad jis tarnautų ilgai, o gedimai negadintų nuotaikos ir netuštintų piniginės?

Tinkama priežiūra nuo pat pradžiųNors tik įsigyti nauji televizoriai atrodo labai reprezentatyviai ir, regis, jiems priežiūros nereikia, visgi prietaisais svarbu rūpintis nuo pat pradžių, pradedant tinkama aplinka, kurioje televizorius stovės ar bus pakabintas.

Televizorių priežiūros ypatumai

Štai keli patarimai, padėsiantys teisingai prižiūrėti savo televizorių:

  • Nelaikykite televizoriaus patalpoje, kurioje gana aukšta temperatūra.

  • Nelaikykite televizoriaus ir toje patalpoje, kurioje yra perteklinė drėgmė, taip pat rizika turėti sąlytį su skysčiais.

  • Ne į naudą ir žema temperatūra patalpoje, mat šaltas oras gali sąlygoti ryškumo stoką, garso problemas.

  • Saugokite prietaisą nuo dulkių ir kitų nešvarumų, todėl nesunku suprasti, kad garaže, dirbtuvėse ar kitoje nešvarioje aplinkoje televizoriui nebus tinkamiausia vieta.

  • Duokite kartais televizoriui pailsėti, kitaip jis tiesiog perkais. Ilgai veikiantis televizorius didina perkaitimo riziką, todėl rekomenduojama daryti pertraukas. Perkaisti gali ir prietaisas, veikiantis menkai vėdinamoje patalpoje. Tokiu atveju reikėtų vengti televizorių statyti tokioje aplinkoje arba kitas kelias – pasirūpinti ventiliacija.

  • Periodiškai valykite prietaiso ekraną, tačiau tai darydami laikykitės tam tikrų rekomendacijų. Pirmiausia, naudokite švelnią, minkštą šluostę ir jokiu būdu nesirinkite kempinėlių ar kažko šiurkštesnio. Netinka ir popieriniai rankšluosčiai! Nenaudokite buityje naudojamų valymo priemonių, cheminių priemonių ar kitų medžiagų, kurių sudėtyje yra alkoholio. Valykite sausa šluoste, galite sudrėkinti vandeniu arba naudokite specialiai ekranų valymui skirtas priemones.

  • Ne mažiau svarbu ir periodiškai nuvalyti galines prietaiso ventiliacines groteles. Tam naudokite sausą šluostę.

 
Reklama
Reklama