:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Dagalų kainos
Reklama
Reklama

Skrisk pigiau su Ryanair

ryanair-pilot-jpgSienos, skiriančios įvairias šalis, nyksta, todėl šiuolaikiniai žmonės ne tik nori, tačiau ir gali skersai išilgai išmaišyti visą pasaulį. Tačiau, jei Jūs esate tik pradedantysis keliautojas ir planuojate pirmą ar antrą savarankišką kelionę, nerekomenduojame keliautojo gyvenimo pradėti nuo skrydžio į tolimąją Afriką ar Vietnamą. Geriau pirmaisiais kartais keliauti kiek arčiau, kad ištikus neplanuotam įvykiui ar atsidūrus keblioje situacijoje (o kelionės metu įvairių kuriozų tikrai pasitaikys) žinotumėte kaip spręsti problemas, arba galėtumėte lengvai paskambinti artimiesiems. Kaip tik todėl pirmiausia siūlome išmaišyti visą Europą, įgyti keliautojo patirties ir tik tuomet „kelti sparnus“ toliau bei planuoti ekstremalesnes keliones į egzotiškus kraštus.

Tačiau prieš išvykstant, galite susidurti ir su kita problema – kelionių kaina. Yra sakoma, kad kelionės į kitas šalis yra ganėtinai brangus malonumas. Tad, ką daryti? Rinktis Ryanair, nes Ryanair skrydžiai yra vieni populiariausių pasirinkimų.

Matant rinkos potencialą, keliautojų poreikius ir Ryanair pigių skrydžių populiarumą 2014 metais startavo skrydžių bilietų bei paieškos rezervavimo projektas Skrydžiai-Ryanair.lt. Šis projektas klientams siūlo įsigyti pigius skrydžių bilietus, kuriais galima nuskristi į bet kurį Europos kampelį už palankią ir daugeliui priimtiną kainą.Skrydžiai-Ryanair.lt siūlo:

• pagalbą bei konsultaciją apie bilietus ir jų rezervaciją;

• jungiamuosius skrydžius. Paieškos sistemoje galima įsigyti ir jungiamųjų skrydžių bilietus, kuriuos sudaro ir kitų aviakompanijų pasiūlymai.

• bilietų duomenų keitimo paslaugą;

• pirminio įlaipinimo užsakymo paslaugą;

• visas Ryanair akcijas bei naujienas, kurias galima rasti internetinėje svetainėje;

• visą informaciją susijusią su Ryanair bei kompanijos organizuojamais skrydžiais;

• pinigų grąžinimo garantiją;

Skrydžiai-Ryanair.lt komanda pasirūpins, jog maloniai ir saugiai pasiektumėte savo kelionės tikslą. Pasirinkę bet kurią Europos šalį atostogų praleidimui, tikrai neprašausite: čia netik pigūs skrydžiai bet yra ir ką pamatyti. Italija, Prancūzija, Čekija, Austrija, Vokietija, Vengrija ir daugelis kitų šalių pasitinka turistus bei siūlo daugybę lankytinų vietų, pramogų ir įsimintinų akimirkų. Vien Paryžiaus Eifelio bokštas, Londono Big Benas ar Brandenburgo vartai Berlyne – yra itin verti turistų dėmesio, o ką kalbėti apie šalių gamtą, muziejus ir meno kūrinius, kuriuos galima pamatyti gyvai.

Nesijaudinkite dėl skrydžių kainų, nes šiandien su Ryanair galite skristi į bet kurį Europos kampelį už priimtiną kainą. Svarbiausia, nepamirškite visų, kelionėje reikalingų dalykų. Nežinote, ką galite vežtis? Apsilankykite Ryanair skrydžių internetiniame puslapyje ir ten rasite visą reikalingą informaciją. Nes keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta!

 
Reklama
Reklama