Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Telšių “Mastis” 3:2 įveikė Klaipėdos “Jambo”

telsiu-mastisPenktadienį Klaipėdos „Jambo“ ir Telšių „Masčio“ rungtynėmis prasidėjo 2012 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės. Atkakliai ir aktyviai prasidėjusiose rungtynėse telšiškiams, ilgiau kontroliuojant kamuolį, pavyko perimti rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Tačiau 20-ąją rungtinų minutę „Jambo“ saugas Evaldas Garbauskas po kontratakos įmušė pirmąjį šių metų pirmenybių įvartį (1:0).

Aktyviai ieškoję spragų varžovų gynyboje, „Masčio“ žaidėjai jas rado tik prasidėjus antrajam kėliniui. Per keletą minučių „Mastis“ įmušė du įvarčius – 49-ąją minutę po nesėkmingai „Jambo“ gynėjų atliktos dirbtinės nuošalės į priekį pabėgo ir įvartį įmušė Dovydas Kveinys, o dar po trijų minučių į priekį komandą išvedė Nerijus Kumža (2:1). Visgi „Jambo“ sugebėjo bent trumpam atsitiesti, kai po varžovų pražangos, tolimu perdavimu, kamuolys buvo pasiųstas į „Masčio“ baudos aikštelę, o greta vartų buvęs Ernestas Razonas galva nukreipė kamuolį į vartus (2:2).

Iki rungtynių pabaigos likus nedaug laiko, „Mastis“ surengė greitą ataką ir vienas jų puolėjų iššoko su kamuoliu prieš varžovų vartininką Simą Kaušą. Vartininkui nutraukus svečių ataką, aikštės teisėjas Linas Gedvila įžvelgė pražangą bei paskyrė 11 metrų baudinį. Prie atžymos stojęs Nerijus Kumža, nesugebėjo realizuoti baudinio, tačiau atšokusį kamuolį pakartotiniu smūgiu pats sėkmingai pasiuntė į vartus (3:2). Rungtynėms baigiantis „Jambo“ komanda dar turėjo progų atstatyti pusiausvyrą, tačiau jų neišnaudojusi, turėjo pripažinti varžovų pergalę minimalia persvara 3:2, pranešama http://www.facebook.com/mastis.telsiai