:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Telšiškiai triumfavo Lietuvos futbolo sezono uždarymo ceremonijoje

1Lietuvos futbolo sezono uždarymo ceremonijoje tik trims asmenims iš visos Lietuvos skirtos padėkos už iniciatyvumą koordinuojant futbolo infrastruktūros kūrimo projektus. Šįkart vėl triumfavo Telšių rajono savivaldybės atstovai!

Iškilmingame renginyje minios susirinkusiųjų ovacijos aidėjo Telšių rajono savivaldybės merui Vytautui Kleivai, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Sauliui Urbonui ir jo pavaduotojui Kęstučiui Anglickui – iš visos šalies savivaldos atstovų Lietuvos futbolo federacija pagerbė tik juos tris!

Ketvirtadienį vakare šimtai futbolo komandų žaidėjų, trenerių, futbolo bendruomenės ir savivaldos atstovų rinkosi į Vilniaus „Compensa“ koncertų salę: čia vyko Lietuvos futbolo sezono uždarymo ceremonija. Joje taurės ir medaliai įteikti „SMSCredit.lt A lygos“ čempionato, I lygos, dublerių, senjorų, moterų pirmenybių nugalėtojams, geriausiems bei rezultatyviausiams žaidėjams ir kitiems laureatams.Ceremonijoje paskelbtas geriausias Lietuvos futbolininkas – penkiasdešimtąjį kartą vykusiuose rinkimuose nugalėjo iš Telšių kilęs vartininkas Giedrius Arlauskis iš Bukarešto „Steaua“! 27 metų G. Arlauskis šiemet atsisveikino su Rusijos Kazanės „Rubin" gretomis ir grįžo į jau pažįstamą Rumuniją ir atsiskleidė tituluotame Bukarešto „Steaua" klube.

Nuo praėjusių metų rudens G. Arlauskis taip pat įsitvirtino Lietuvos rinktinėje.

Padėka-S.-Urbonui.-AG. Arlausko triumfas buvo tik pirmasis, reprezentuojantis Žemaitijos sostinės atstovus: netrukus į sceną Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras pakvietė Telšių rajono savivaldybės merą V. Kleivą, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorių S. Urboną ir jo pavaduotoją K. Anglicką – visiems trims skirtos padėkos už iniciatyvumą koordinuojant futbolo infrastruktūros kūrimo projektus Telšių mieste ir rajone.

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas J. Kvedaras ir generalinis direktorius Edvinas Eimontas Telšiuose lankėsi šių metų rugpjūčio mėnesį ir teigiamai įvertino Žemaitijos sostinėje vykdomų futbolo infrastruktūros projektų: centrinio stadiono rekonstrukcijos ir dirbtinės dangos aikštės įrengimo eigą. Apsilankymo metu jie taip pat užsiminė, kad 2015 metų taurės finalas galėtų vykti Telšiuose.

Telšių rajono savivaldybės administracijos Juridinio, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vyr. specialistė Skaistė Sadonytė

 
Reklama
Reklama