:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama
Reklama

Išrinktos gražuolės, kovosiančios dėl „Mis Lietuva 2014“ karūnos

LR TV_Mis-Lietuva2014„Kodėl tarptautiniame konkurse negalėtų dalyvauti raudonplaukė arba tokia, kaip aš – rožiniais plaukais? Taip Lietuva tikrai nustebintų pasaulį,“– provokuojantį klausimą „Mis Lietuva 2014“ atrankos komisijai rėžė paskutinę minutę atrankoje pasirodžiusi mergina, ryškiai rožiniais plaukais. „Noriu sulaužyti gražuolės standartus ir sudalyvauti grožio konkurse. Esu drąsi ir galėčiau įnešti naujų vėjų“, – pareiškė kandidatė ir pakliuvo į „Lietuvos ryto“ televizijos rengiamo konkurso finalininkių sąrašą.

Vos dvylika gražuolių iš trijų šimtų, atsiuntusių anketas, iškovojo galimybę siekti „Mis Lietuva 2014“ karūnos. „Pabo Latino“ kiemelyje vykusioje grožio konkurso atrankoje merginas vertino: Benas Gudelis, Simona Starkutė, Kristina Tučkutė, Eglė Žiūkaitė ir Eglė Grėbliauskaitė – Tursienė. Pretendentės į „Mis Lietuva 2014“ finalą demonstravo savo išmonę, žinias, išvaizdos privalumus, vilkėdamos seksualius maudymosi kostiumėlius – kūno linijas, ir bandė išsisukti nuo provokuojančių komisijos narių klausimų.

Verslininkas B. Gudelis nevengė merginų provokuoti. Komisijos pirmininkui paklausus gražuolių, kokie yra jų galvų dydžiai ir ar nebus per didelė karūna, merginos sutriko ir negalėjo atsakyti į klausimą.Vienai iš pretendenčių patikinus, kad jos ūgis yra 1.69 cm. tarptautinis modelis, verslininkė K. Tučkutė ir foto studijos „Pix studija“ įkūrėja E. Žiūkaitė tuo nepatikėjo. Komisijos narės, nieko nelaukdamos ėmė ir išmatavo gražuolės ūgį. Pasirodo, mergina iš tiesų sakė netiesą ir save pristatė dviem centimetrais aukštesne nei yra iš tiesų.

„Pasitaiko, kad merginos sako neteisybę norėdamos patekti į konkursą. Dėl to, kartais verta patikrinti jų pateiktus duomenis, pvz., ūgį ir apimtis. Norisi, kad daugiau merginų atvyktų į atrankas iš visų Lietuvos kampelių. Tikrai turime stulbinančio grožio merginų, bet dėl neaiškių priežasčių jos neatvyksta. Apskritai, merginos buvo pasiruošusios, žinančios, ką sako ir žinančios, ko atėjo į atranką“, – sako buvęs modelis E. Žiūkaitė, apgailestaudama, kad iš 50 pakviestų merginų į atranką atvyko tik pusė.

Atrankos metu dalyvės turėjo atlikti keletą užduočių. Pirmoji jų – pademonstruoti savo eiseną ir fizinius duomenis. Po to – prisistatyti ir motyvuotai papasakoti, kodėl yra vertos patekti į konkurso finalą. Kitas išbandymas – vaikščiojimas su bikiniais.

„Esu labai patenkinta visomis dalyvėmis. Labai gaila, kad teko atsirinkti tik dvylika finalininkių. Džiaugiuosi, kad atrinktos merginos nepasimetė ir puikiai atsakinėjo į klausimus, buvo drąsios, nuoširdžios ir atsiskleidė. Toms, kurios nepateko linkiu, kad nenuleistų rankų ir bandytų kitais metais,“ – savo įspūdžiais dalinosi viena seksualiausių pasaulio modelių S. Starkutė.

Į finalą pateko: Diana Nižnik (nr. 25), Gintarė Misiūnaitė (nr. 23), Domantė Kelbauskaitė (nr. 14), Neda Šerniūtė (nr. 48), Inga Rimkutė (nr. 46), Reda Giedrikaitė (nr. 38), Patricija Belousova (nr. 01), Alicija Doveikis (nr. 04), Gabrielė Gutauskaitė (nr. 08), Karolina Ignatavičiūtė (nr. 09), Kornelija Jurkutė (nr. 12), Agnė Kavaliauskaitė (nr. 13).

„Lietuvos ryto“ televizijos organizuojamas konkurso finalas vyks rugsėjo mėnesį. „Mis Lietuva 2014“ titulą laimėjusi gražuolė Lietuvai atstovaus pasauliniame grožio konkurse „Miss World“. Pirmosios vicemis titulą pelniusi mergina jau antrą kartą atstovaus Lietuvai konkurse „Miss Universe“.

LR TV_Mis-Lietuva_finalinin

 
Reklama
Reklama