:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama
Reklama

Slidinėjimas Italijoje Kronplatzo regione: koks modernus turi būti slidinėjimo kurortas?

Slidinejimas-Italijoje-KronApie Kronplatzą žino visi slidininkai ir snieglentininkai. Tai vienas moderniausių Alpių slidinėjimo kurortų, kuriame visi 116 kilometrų slidinėjimo trasų kasmet yra atnaujinami bei modernizuojami. Kiekvieną sezoną čia dirbantys žmonės rūpinasi, kad iš viso pasaulio atvykstantys slidininkai galėtų mėgautis aukščiausio lygio slidinėjimu. Kronplatzo trasos yra laikomos vienomis geriausių visoje Italijoje.

Kronplatzo regiono išskirtinumai

Vaikai. Slidinėjimas Italijoje Kronplatzo regione idealiai pritaikytas šeimoms su vaikais. Mažiesiems ir pradedantiesiems slidininkams įrengtos specialios keltuvų linijos, slidinėjimo trasų zona. Jose daug erdvės, todėl neįgudusiam judėti slidininkui lengva slidinėti, naudotis keltuvu. Mažiems vaikams veikia specialios mokyklos bei darželiai, kuriuose galima palikti atžalas mokytis slidinėjimo. Kartu su bendraamžiais jie ne tik mokosi bet ir linksmai leidžia laiką, o jais rūpinasi patyrę instruktoriai bei mokytojai. Kronplatzo regione taip pat netrūksta ir kitokių pramogų skirtų vaikams: stebuklingas Aladino skraidantis kilimas, klaidžiojimas slidėmis po paslaptingos pilies labirintus.Trasos ir saugumas. Slidinėjimo trasos Kronplatze (2275 m) vienos geriausių visose Italijose Alpėse ir menkai tenusileidžia prestižiniams Šveicarijos ar Prancūzijos kurortams. „Geriausia kokybė ir aukščiausio lygio saugumas“ – tokiu šūkiu pasitinkami slidininkai Kronplatzo regione. Esant reikalui čia visada užtikrinamas dirbtinis sniegas, ypač daug dėmesio skiriama saugumui tiek slidininkų trasose, tiek sniego parkuose, tiek vaikų parke. Beje, Kronplatzas didžiuojasi tuo, kad yra vienas iš vos kelių slidinėjimo kurortų Alpėse, turinčių net 5 juodąsias trasas: Sylvester, Herrnegg, Pre da Peres, Erta ir Piculin.

Modernumas. Vokiečiai dažnai sako: “ kas daug ilsisi, greit surūdija”. Ir nors kalnų keltuvai nerūdija taip greit, tačiau sensta sparčiai. Kronplatzas yra tikras Alpių kalnų pasididžiavimas, nes čia pirmiausia diegiamos naujausios technologijos, atnaujinamos trasos bei keltuvai. Kur tik pažvelgsite visur išvysite žodį modern (liet. modernus).

Kronplatzo kurortai

Brunikas

Tai senas Alpių kaimelis apie kurį žinoma dar nuo XIII amžiaus vidurio. Judrus, bet kartu ir neperpildytas kurortas, įsikūręs 835 m virš jūros lygio. Mieste, be slidinėjimo, dar galima aplankyti ir tiroliečių liaudies buities muziejų po atviru dangumi, miesto pilį - muziejų, bažnyčias ir net koncertų salę.

San Stefanas

Šis Alpių kurortas, Kronplatzo regione, yra įsikūręs kiek aukščiau nei Brunikas - 964 m virš jūros lygio. Jį reikėtų rinktis tiems, kas pasiilgo ramybės tarp kalnų. San Stefanas nedidelis ir ramus kurortinis miestelis, apie 2 km į vakarus nuo Riskonės, šalia Kronplatzo kalno rogučių trasos. Čia galima mėgautis ramiomis atostogomis kalnuose, džiaugtis žavinga gamta ir didingais kalnais.

Riskonė

Riskonė ideali pradedantiesiems slidininkams. Naujas ir patogus pakilimo takas įrengtas tiesiai iš automobilių aikštelės iki Kores-Hofo viršūnės. Jis labiausiai tinka vaikams ir besimokantiems. Riskonėje yra Kronplatzo slidinėjimo zonos dviejų keltuvų stotelė, tad iš šio miestelio arčiausia pakilti į slidinėjimo trasas. Beje, netoli Riskonės restorano „Dolasilla“ laukia kvapą gniaužianti naujovė – Sniego vamzdžių pramogų parkas („Snowtubing Fun Park“). Čia rasite bobslėjų, rogutes, sniego vamzdžius ir guminius ratukus. Į parką galima atvažiuoti ekologiškais parko automobiliais arba ateiti pėstute. Sporto parke galima pačiuožinėti pačiūžomis po atviru dangumi, čia taip pat organizuojamos diskotekos ant ledo.

Daugiau apie viso pasaulio kelionių naujienas bei įdomybes, skaitykite čia: www.kelioniublogas.lt

 
Reklama
Reklama