:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama
Reklama

5 neįprasčiausi pasaulio afrodiziakai ir kur juos ragauti

Ar gali būti geresnė romantiška kelionė nei tobulos atostogos dviese kur nors toli nuo kasdienybės ir buities, mėgaujantis vienas kitu ir ragaujant gardžiausius bei labiausiai gundančius patiekalus žemėje. Nuo burnoje tirpstančių Kalifornijos avokadų  iki karčiojo Belizo šokolado, siūlome jums susipažinti su neįprasčiausiais ir geriausiais pasaulyje afrodiziakais!


VynasRaudonas vynas
Geriausias raudonas vynas yra:
Bordeaux, Prancūzijoje

Jei jūs ir jūsų mylimasis dievinate vyną, tuomet tobulas atostogas turėtumėte rinktis Prancūzijos pietvakariuose, Médoc regione, kuriame “gimsta” vynas. Čia būtina išbandyti ekskursiją ir aplankyti žymiuosius vyno rūsius, susipažinti su vyndariais, o jei turėsite daugiau laiko būtinai aplankykite Rotšildų meno kolekciją gretimame muziejuje.  Sužinojus istoriją ir pajautus žavingą vyno kultūrą, vakaras su mylimuoju Bordeaux regione ir taurė raudonojo vyno tikrai veiks kaip puikiausias afrodiziakas.

 

 

PomidorPomidorai
Geriausi pomidorai yra: Kinijoje

Iš pradžių auginti Pietų Amerikoje, vėliau atvežti į Europą, pomidorai Prancūzijoje buvo vadinami “meilės obuoliais”. Iki pat šiandien daugybė pasaulio maisto ekspertų šį vaisių ar daržovę (priklausomai nuo to kaip norite pomidorus vadinti), laiko afrodiziaku. Iš kur kilo ši mintis, galima tik spėti: galbūt tai paslaptinga pomidorų istorija, nes senovėje jie laikyti nuodingais ir bauginančiais; galbūt tai vaizdas kaip geidulingai pomidorai yra valgomi; o gal tai ryški ir su seksualumu siejama raudona spalva. Beje, pats pomidoras yra puikus antioksidantas ir tikėtina, būtent jo teigiamas poveikis organizmui ir seksualinei sveikatai, lemia jo, kaip afrodiziako populiarumą. Kelionė į Kiniją bus puiki proga paragauti geriausių pasaulyje pomidorų.

 


AvokadAvokadai
Geriausi avokadai yra: San Diege, JAV

 Avokadas visame pasaulyje laikomas vienu stipriausių afrodiziakų, kurio, vartojamo kartu su austrėmis, poveikis ypač stiprus. Senovėje, net buvo manoma, kad tai toks stiprus afrodiziakas, jog tuo metu, kai būdavo renkamas avokadų derlius, skaisčioms mergelėms neleisdavo išeiti iš namų. Jei norėtumėte paragauti šių vaisių romantiškos kelionės metu, tam labiausiai tiktų San Diegas, Jungtinėse Amerikos Valstijose, jau daugiau nei  50 metų žinomas, kaip neoficiali avokadų sostinė.

 

 

SīokoladasŠokoladas
Geriausias šokoladas yra: Belizuose

Visiems trokštantiems geriausio šokolado verta vykti į Belizus, tariamą majų civilizacijos gimtinę. Tikima, kad majai šokoladą naudodavo ruošdami visus patiekalus, bet jums to daryti tikrai nereikia. Vietoje to, geriau užsiregistruokite ir atvykite į kasmetinę šokolado savaitę. Jos metu sužinosite visą šokolado istoriją, galėsite aplankyti ūkius ir pamatyti, kaip gaminamas tradicinis majų gėrimas iš kakavos. Taip pat galėsite susitikti su vietiniais šokolado gamintojais, pagaminti savo šokoladą ir išgirsti įspūdingas kakavos augintojų istorijas.

 

 

BraskeBraškės
Geriausios braškės yra: Anglijoje
Saldžia grietinėlės kepuraite papuošta braškė - ar žinote ką nors labiau gundančio ir tinkančio įsimylėjėliams? Braškių kaip afrodiziako poveikis, mokslininkų aiškinamas vitamino C gausa, o norintieji paragauti skaniausių pasaulyje braškių turėtų keliauti į Surrey kaimelį, prietryčių Anglijoje. Jei pasimėgavus vietinėmis braškėmis dar norėsite kažko gaivaus ir saldaus, būtinai užsukite į kaimelyje esančią naminių ledų parduotuvėlę. Tokie gardumynai idealiausias maistas romantiškos kelionės metu.  

 


 

 

„Kelioniublogas“ – įdomiausios kelionių naujienos iš  viso pasaulio
http://www.kelioniublogas.lt

 


 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
Reklama