:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama
Reklama

Kuo San Franciskas yra įdomus miestas?

san-franciskasAtostogos kitoje šalyje visuomet yra puikus sprendimas, nes žmogus sužino itin daug naujų ir įdomių dalykų, praplečia savo akiratį ir lavėja kaip asmenybė. Pripažinkime, labai smagu su kitais šnekėtis apie patirtus nuotykius kitose šalyse, kokių įdomių dalykų sužinojome ar patyrėme. O kokia maloni nostalgija apima po kelerių ar kelių dešimčių metų vartant nuotraukų albumus! Tad patirtis ir prisiminimai, įgyti kelionių metu, yra tiesiog neįkainojami. Smagu, kuomet jų yra kuo daugiau.

Šiandien pasiūlysime įdomią ir kiek egzotišką kelionę į vieną didžiausių JAV uostą, įkurtą prie Ramiojo vandenyno. San Franciskas yra didelis (su Lietuva lyginti šio miesto net neverta), nes čia gyvena 780 tūkst. gyventojų. Kuo įdomus San Franciskas? Dažnai San Franciską vadina hipių miestu, o šiuo metu šis miestas dar yra laikomas ir homoseksualių asmenų sostine, nes čia gyvena daugiausia vienodos lyties asmenų šeimų.

Ką verta pamatyti San Franciske?• Aukso vartų tiltas (Golden Gate Bridge) – šį tiltą, pastatytą 1937m., kuris jungia San Franciską su Merino apygarda, turistai laiko vienu gražiausiu pasaulyje. Šis tiltas yra vienas didžiausių traukos objektų San Francisko mieste, o visai neseniai buvo paskaičiuota, kad šiuo tiltu kasdien pravažiuoja apie 100 000 automobilių.

• San Francisko kinų kvartalas (angl. Chinatown) – įkurtas gana senai, 1840 metais. Kodėl jis yra įdomus? Nes garsėja kaip vienas didžiausių ir seniausių kinų gyvenviečių už Azijos ribų.

• Dolores bažnyčia (XVIII a.)

• Union Square – pagrindinė miesto aikštė, kurioje pirkti mėgstantys žmonės tikrai ras ką veikti, nes čia yra gausu parduotuvių, butikų bei viešbučių.

• Šiuolaikinis meno muziejus.

• Transamerica Pyramid - dar viena San Francisko įžymybė, kurią projektavo ir statė William'as L. Pereira. Pastatas sukurtas piramidės formos, tam, kad gatvės nebūtų dengiamos tamsių šešėlių, jas lengviau pasiektų saulės šviesa ir šviežias oras. 260 metrų aukščio dangoraižio statybos buvo baigtos 1972 metais, ir kol kas jis yra aukščiausias pastatas San Francisko horizonte.

Taigi keliaukite, stebėkite, stebėkitės ir sužinokite kuo daugiau, nes kelionės tai malonumas už kurį mokame pinigus ir kurio dėka tampame turtingesni. Visus objektus, kuriuos norėtumėte pamatyti galite rasti San Francisko žemėlapyje arba turistams skirtuose giduose.

 
Reklama
Reklama