:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Apklausa
Ar važiuojate į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą
 
Reklama
Reklama

Kulinaras Alfas Ivanauskas atskleidė meduolių pyrago su mandarinais receptą

meduoliu-pyragas-suTurbūt kiekvieno namai žiemą kvepia mandarinais ir kitais citrusiniais vaisiais, o VMG kulinarinė studija – ne išimtis! Jau rytoj laidos „VMG kulinarinis žurnalas“ vedėjas, kulinaras Alfas Ivanauskas su komanda pasidalys paslaptimis, kaip juos panaudoti ypatingiems patiekalams gaminti.

Laidos metu A. Ivanauskas padės suruošti kone visą šventinį stalą: kulinaras gamins sveikas salotas su jautiena ir greipfrutais, sotų sumuštinį su tunais, mocarela bei apelsinais ir patį gardžiausią meduolių pyragą su mandarinais.

Laidoje viešinti gydytoja suteiks naudingos informacijos apie įvairiausias citrusinių vaisių rūšis ir atsakinės į kitus suktus vedėjų klausimus, o rubrika „36 kulinarinės valandos“ ir vėl nukels į gardžiausias Europos vietas. Taip pat bus paskelbtas ir specialusis konkursas tiesiai iš Lino lovos, kuriame žiūrovai kviečiami dalyvauti naudojantis VMG „Facebook“ paskyra.„VMG kulinarinis žurnalas“ su Alfu Ivanausku – šeštadieniais 10 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.

Daugiau maisto ruošimo receptų rasite www.medosreceptai.lt

 
Reklama
Reklama